14. 6. 2014 – Berounští rugbisti pokořili dalšího soupeře

Berounští rugbisti pokořili dalšího soupeře

Autor: Lukáš Krištof, Foto: Ivana Hrstková

Berounští ragbisté jsou takřka v polovině další sezony a to zatím jen s jednou prohrou. V sobotu, 14.6., odehrál tým Lokomotivy Beroun svůj další zápas na domácím hřišti. Konečný výsledek: 40:10 – pro domácí.

Dvě hodiny po poledni byl za signálu hlavního rozhodčího vykopnut míč a mohl začít zápas TJ LOKOMOTIVY Beroun versus Zemní Stavby Vrchlabí. Vrchlabští hned v prvních minutách zápasu prošli obrannou linií berounských a položili. 

Možná právě to bylo potřeba pro nastartování domácího týmu a vrchlabské hráče již do konce první půle nenechali svou pevně semknutou obranou projít. Obě strany vedly velice vyrovnaný souboj, avšak při ohlášení poločasu byl stav 16:4 pro domácí. 

V druhé části zápasu hosté dokázali ještě jednou prorazit, položit a poté dokonce trefit branku, ale na porážku domácích to nestačilo. Konečné výsledek byl 40:10 pro Lokomotivu Beroun.

To znamená, že s aktuálním počtem odehraných zápasů se tým TJ LOKOMOTIVA Beroun dostal na druhé místo v tabulce a jistě udělá vše pro to, aby obhájil titul mistra ČR z minulého roku.

Na závěr snad stačí říci, že zápas proti Vrchlabí se obešel bez vážnějších zranění a oba týmy si užili dynamickou a férovou hru.

Komentáře nejsou povoleny.