Výsledky 3. kola české rugby ligy

Výsledky 3. kola české rugby ligy

Beroun Black Panthers 110 : 12 Praha RL

Zdroj: rugbyleague.cz

 
Beroun Black Panthers 110 : 12 Praha RL

V dalším zápase 3. kola, si Beroun Black Panthers uchovali své vedení v šampionátu CZRLA s výpraskem který uštědřili na domácím trávníku pražskému týmu, který měl problémy s počtem hráčů. Black Panthers začali zápas svými rojníky Tomášem Paterou a Michalem Horou, kteří si výborně probourávali cestu skrz břídkou obranu Prahy. Beroun skóroval prvních 5 tryů díky nadvládě rojem, když potom ukázali i dobrou hru s míčem, přesné přihrávky a vynikající běh v čele s Davidem Dolákem a Janem Bubnem, kteří úplně ovládli první poločas. Ve druhé polovině zápasu intenzita Berounu jen lehce klesla a to dalo příležitost odvážným Pražským hráčům, vedeným kapitánem Benem Grimwadem a Jayem Thompsonem, který hrál i přes vyčerpání a zranění. Díky odvaze a silnému vedení pražský tým zaznamenal 2 trye.

Beroun Black Panthers 110: (Patera 4, Černohorský 3, Nekut 3, Buben 2, Plesko 2, Sapar 2, Dolák 2, Hora, Piskáček, Šilhavý trye; Buben 10, Černohorský, Piskáček, Plesko, Sapar góly)
Prague Vikings: 12 (Latham, Sherrington trye, Latham 2 góly)

––––

Vrchlabí Mad Squirrels 8 : 40 Pardubice Jets
Vrchlabí Mad Squirrels 8 : 40 Pardubice Jets

Vrchlabí se ve 3. kole šampionátu rugby league střetlo na domácím hřišti před 400 diváky s Pardubicemi. Pardubice diktovaly tempo zápasu v čele s pardubickým kapitánem Victorem Leeuwem. Z útoku položily první 3 trye zápasu, zatímco Vrchlabí přicházelo o míč díky předhozům a lenosti v obraně, když se nevraceli 10 metrů zpět. Vrchlabí se nepovedlo proniknout obranou Jets v prvních 25 minutách hry. S momenty, které si Pardubice byly schopny uchovat díky silným rojníkům Pavlovi Zemánkovi, Romanu Nedomlelovi a Johnu Chikambwimu a díky rychlým útočníkům jako Tomáš Řičica a Dylan Cayer. Vrchlabí bylo pořád tlačeno zpět po většinu prvního poločasu.

Ve druhé poločasu bylo silnější Vrchlabí. Vrchlabí daleko lépe ovládalo hru míčem a posílilo i obranu. Značně unavené Pardubice dovolily Mad Squirrels ohrožovat své řady daleko častěji. Vliv trenéra Davida Lahra, který se vrátil na hřiště byl značný, zatímco rojník Aleš Trčka vedl neunávně útok Mad Squirrels. Try zápasu skóroval vrchlabský Marcel Novák, hráč druhé řady, když si prorazil cestu řadou Jets a po přesných přihrávkách položil v rohu hřiště. Všechny indicie naznačují, že s tímto ostrým zlepšením které Mad Squirrels ukazují každý zápas, s vynikajícím zázemím, podporou kterou si vypěstovali na své domácí půdě a také že se svojí odhodlaností a fyzičkou bezpochyby porazí zkušenější týmy ve druhé polovině této CZRLA sezóny.

Vrchlabí Mad Squirrels: 8 (Marcel Novák 2 trye)
Pardubice Jets: 40 (Chicambwi 2, Zemánek 2, Masia, Rolejček, Cayer, Leeuw, Řičica trye; Leeuw 2 góly)

Komentáře nejsou povoleny.