Beroun konečně poražen!

Beroun konečně poražen!

Psala se neděle 2. října a po letní pauze se do Vrchlabí vrátila druhá část Rugby League sezóny 2011. Vrchlabí nastoupilo proti silnému a doposud neporaženému soupeři z Berouna. Bohužel Beroun dorazil v menším počtu hráčů, než se očekávalo, a proto se hrála varianta ragby o sedmi lidech. Veverkám to však na chuti hrát vůbec neubralo a do zápasu se pustily s maximální odhodlaností.

Vstup do zápasu, ale veverkám nevyšel tak jak si úplně představovaly a během několika minut díky velkému tlaku Berouna prohrávali 0:8. Zápas se však začal otáčet díky zkušeným hráčům a velké učasti publika, které táhlo Veverky kupředu. Vrchlabí začalo pomalu jít do vedení. Začátek druhého poločasu už byl v režii Veverek, které si dokázaly vybudovat dostatečný náskok oproti soupeři. Panteři z Berouna ale zápas ještě nevzdávali a ještě se postarali o napínavý závěr ve kterém se dotáhli až na konečný stav zápasu 48:40 pro Veverky. Děkujeme všem sponzorům a všem, kteří nás podporovali.

Vrchlabí 48: Trye – Libor Hanzlíček 2, Stanislav Kosař 5, Aleš Trčka 1, Radek Mejznar 2, Jakub Fibich 1, Phil Williamson 1

Beroun 40: Trye – David Dolák 2, Milan Grubner 3, Jakub Král 1, Josef Pískáček 4

Komentáře nejsou povoleny.